Study Abroad Worshop: Poď študovať do zahraničia!

Autor: Oxbridge Admissions | 13.9.2015 o 20:09 | Karma článku: 1,06 | Prečítané:  326x

Chcel by si ísť študovať mimo Slovenska? Zažiť si to dobrodružstvo života v cudzej krajine, na kvalitnej univerzite? Práve pre Teba má Oxbridge Admissions prichystaný už tretí ročník Study Abroad Workshop!

Keď som bola ešte pre pár rokmi na strednej škole, dostupnosť informácií o štúdiu v zahraničí ešte nebola na úplne dobrej úrovni, a tak som mala celkom problém. Nevedela som, kam chcem ísť na univerzitu, čo pre to treba urobiť, ani ako to vlastne celé funguje. Nejako sme na to so spolužiakmi prišli, a s odretými ušami, tesne pred poslednými termínmi sme sa prekúsali prihláškami a certifikátmi. Ale čo by nám vtedy bolo naozaj pomohlo, je presne taký workshop, aký teraz Oxbridge Admission organizuje.

Ak si študent v 2.-4. ročníku na strednej škole, máme pre Teba pripravené prednášky a diskusie so všetkými potrebnými informáciami. Študenti z prestížnych univerzít vo Veľkej Británii Ti povedia všetko o tom, ako si vybrať univerzitu, ako funguje prihlasovací systém v UK a US, aj aké sú tvoje možnosti ohľadom financovania, štipendií, či pôžičiek. A hlavne Ti povedia to najdôležitejšie – prečo ísť študovať do zahraničia. Budeš mať možnosť sa porozprávať so študentmi z Oxfordu, Cambridgu, University College London a ďalších top škôl, ktorí Ti s radosťou odovzdajú svoje skúsenosti a zážitky.

Rozhodovať sa, čo ďalej so životom po strednej škole, môže byť stresujúce a náročné. Niektorí to už vedia, niektorí nie. Preto je tento workshop výborná príležitosť si utvoriť predstavu o tom, čo a kde chceš študovať. A mať všetky informácie na jednom mieste, z prvej ruky, a ešte aj v rámci jedného popoludnia? Rozhodne by bola chyba to premeškať. :)

Tešíme sa na Teba!

 

Dátum: 23. September 2015, o 15:30

Adresa: Sasinkova 13, 811 08 Bratislava – kancelárie LEAF

Prihlásiť sa môžeš tu: https://goo.gl/PBWrP5

A event na Facebooku je tu: https://www.facebook.com/events/618760661597727/

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

TECH

Mesiac som žil v inteligentnej domácnosti. A takto to dopadlo

Moderná, zábavná a zaujímavá. Inteligentná domácnosť je ale drahá a slovenským príkazom zatiaľ nerozumie.

SVET

Rozhoduje sa o budúcnosti sveta, čo plánujú lídri (Globsec naživo)

Lídri, vojaci a odborníci sa rozprávajú o hrozbách.

SVET

Američania obkľučujú Severnú Kóreu. Tentoraz nejde o bluf

Pri Kórejskom polostrove sú lietadlové lode.


Už ste čítali?