Study Abroad Worshop: Poď študovať do zahraničia!

Autor: Oxbridge Admissions | 13.9.2015 o 20:09 | Karma článku: 1,06 | Prečítané:  322x

Chcel by si ísť študovať mimo Slovenska? Zažiť si to dobrodružstvo života v cudzej krajine, na kvalitnej univerzite? Práve pre Teba má Oxbridge Admissions prichystaný už tretí ročník Study Abroad Workshop!

Keď som bola ešte pre pár rokmi na strednej škole, dostupnosť informácií o štúdiu v zahraničí ešte nebola na úplne dobrej úrovni, a tak som mala celkom problém. Nevedela som, kam chcem ísť na univerzitu, čo pre to treba urobiť, ani ako to vlastne celé funguje. Nejako sme na to so spolužiakmi prišli, a s odretými ušami, tesne pred poslednými termínmi sme sa prekúsali prihláškami a certifikátmi. Ale čo by nám vtedy bolo naozaj pomohlo, je presne taký workshop, aký teraz Oxbridge Admission organizuje.

Ak si študent v 2.-4. ročníku na strednej škole, máme pre Teba pripravené prednášky a diskusie so všetkými potrebnými informáciami. Študenti z prestížnych univerzít vo Veľkej Británii Ti povedia všetko o tom, ako si vybrať univerzitu, ako funguje prihlasovací systém v UK a US, aj aké sú tvoje možnosti ohľadom financovania, štipendií, či pôžičiek. A hlavne Ti povedia to najdôležitejšie – prečo ísť študovať do zahraničia. Budeš mať možnosť sa porozprávať so študentmi z Oxfordu, Cambridgu, University College London a ďalších top škôl, ktorí Ti s radosťou odovzdajú svoje skúsenosti a zážitky.

Rozhodovať sa, čo ďalej so životom po strednej škole, môže byť stresujúce a náročné. Niektorí to už vedia, niektorí nie. Preto je tento workshop výborná príležitosť si utvoriť predstavu o tom, čo a kde chceš študovať. A mať všetky informácie na jednom mieste, z prvej ruky, a ešte aj v rámci jedného popoludnia? Rozhodne by bola chyba to premeškať. :)

Tešíme sa na Teba!

 

Dátum: 23. September 2015, o 15:30

Adresa: Sasinkova 13, 811 08 Bratislava – kancelárie LEAF

Prihlásiť sa môžeš tu: https://goo.gl/PBWrP5

A event na Facebooku je tu: https://www.facebook.com/events/618760661597727/

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Gašpar konšpirácie podporil, hoci ich má odhaľovať

Podpis pod vyhlásením plným dezinformácií by mal šéf polície podľa prezidenta Andreja Kisku vysvetliť. Vládni politici mlčia.

KOMENTÁRE

Policajný prezident podporuje zbrane namierené proti nám

Obhajoba Gašparovho nadriadeného Kaliňáka však neobstojí.

DOMOV

Danko pocítil silu slovenského hejtu a stále sa skrýva

Politické strany väčšinou diskusie na svojich stránkach čistia, ale nevypínajú.


Už ste čítali?